Ev Villa Projeleri
Müstakil Ev Villa Projeleri Planları

sermimar@sermimar.net

Hazır Ev Villa Fiyatlarında Son Durum 2014

Ahşap, çelik, betonarme ve prefabrik olarak tasarlanabilen evler, ortalama 3 ayda teslim ediliyor. Fiyatları ise 70 bin liradan başlıyor

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

Son 15 yıldır sürekli gelişen hazır ev şirketleri, arsası olana hesaplı ve pratik konutlar üretiyor. Ahşap, çelik, betonarme ve prefabrik olarak tasarlanabilen evler, ortalama 3 ayda teslim ediliyor. Fiyatları ise 70 bin liradan başlıyor.

*Kredi faizlerinin yüksekliği, konutların pahalı olması arsası olup da ev yaptırmak isteyenleri yeni alternatiflere yönlendiriyor.

*Fiyatları 120 bin liradan başlayıp 3 milyon liraya kadar çıkan konutlar alıcı bulurken acaba arsası olup da ev yaptırmak isteyenlerin cebinden ne kadar çıkabilir. Son dönemde rağbet gören hazır evlerin maliyeti konusuna değinmeden rağbet edilen konut tiplerinden söz edelim.

*Araştırmalar ahşabın önümüzdeki dönemde öne çıkacağını gösteriyor. Amerika’daki konutların yüzde 90′ı Almanya’daki tüm yapıların sadece yüzde 23′ü, Fransa’daki yapıların sadece yüzde 17′si betonarme inşa ediliyor.

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla

*Türkiye’deki hazır ev firmaları, ahşap evleri büyüklüğüne göre 3 ile 90 gün içinde teslim ediyor. Amerikan tarzı ahşap evlere 70 ile 200 bin lira ödeyerek kavuşmak mümkün..

*Amerika ve Avrupa’da birçok aile ahşaba alternatif olarak hafif çelik sistemle inşa edilen konutlarda oturuyor. Bu tip hazır konutlar 45 gün gibi kısa sürede kurulabiliyor. Güvenli ve ekonomik olmaları, ileri teknolojiyle üretilmeleri, hafif çelik yapıların tercih nedenlerinin başında geliyor.

*Çelik yapıların fiyatları da oldukça ekonomik. 100 metrekarelik bir evin anahtar teslim fiyatı, arsa maliyeti hariç 90 bin liradan başlıyor.

*50-60 metrekareden başlayan standart prefabrik villalar ise arsa hariç 25-30 bin liradan başlıyor.

*Prefabrik villarda kullanılacak çeliğin markası ile diğer teknik hazırlıklar da sürecin önemli bir parçası.

En Güzel ÇELİK Ev Villa Modelleri
ÇELİK Ev Villa Firması: SerVilla