Ev Villa Projeleri
Müstakil Ev Villa Projeleri Planları

sermimar@sermimar.net

Kişisel ve Kurumsal Villa Yatırımcıları İçin

Firmamız SerVilla Çelik Villa Sistemleri olarak Türkiye’nin her tarafında firma ve sahıslar için arsaları üzerine anahtar teslim villa proje ve müteahhitliği hizmeti vermektedir.

30 yıllık süredir Konya’da aileden betonarme yapılar ile başlayıp İstanbul’da aile şirketi ve kurumsal firma olarak devam ettiğimiz süreçte yüzlerce referansımız ve ve değişmeyen prensiplerimizle her zaman en iyisi olmak için mücade etttik.

Geçmişi başarılı projelerle dolu şirketimiz, sizlere sunduğu imkanlar ile kazançlı projelerle sizlere yatırım yaptırıyoruz.

Şirketimiz müteaahitlik ünvanına sahip ‘Limited Şirketi’ olup, Villa Tatil kompleksleri, Müstakil Ev Projeleri, Arsa Parselasyonu ve Proje Tasarım Hizmetleri gibi bir çok alanda yatırımcılara hizmet vermektedir.

Arsası olup değerlendirmek isteyen arsa sahipleri, kooperatif olarak başlayan projeler, yurtdışında çalışıp elde ettiği kazancı Türkiye’de değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz vb. tüm müşterilerimize arsa tedarikinden, proje sürecine, projeden anahtar teslimine kadar işin resmi sürecinde ve uygulamasında hizmet vermekteyiz.

Yaklaşık 30 Yıllık geçmişi olan şirketimiz, Profesyonel mimar, mühendis ve tekniker kadroları ile siz yatırımcıları ağırlamak için bekliyor.

Doğru Yatırım için Çözüm Ortağınız “SerVilla” tüm donanımı ile sizlere hizmet için hazırız.

Yatırımcı Danışma Hattımız: 0505 507 04 18 (İdris YAĞMAHAN)