Ev Villa Projeleri
Müstakil Ev Villa Projeleri Planları

sermimar@sermimar.net

Ev Villa Yaptırırken En Fazla Nasıl Kazanırsınız?

Hiç kimse bir ev inşa zaman gereğinden fazla ödemek istiyor. Ama sadece uzmanlar, inşaat para kazanmak için nasıl doğru biliyor musun? İlle. Burada istediğiniz ev ödün vermeden, akıl içinde bina bütçesinin tutmaya yardımcı olabilir 15 İpuçları vardır.

1. Iki küçük sürü bölünebilir bir arkadaş veya aile üyesi olan büyük bir sürü al. En çekici özelliklerinden bazıları istediğiniz veya ne Ödeyebileceğinizden çok daha büyük olabilir, ama satıcı büyük bir parsel kırmaya istekli olmayabilir. Başkasının (tercihen bir komşu olarak olmasında bir sakınca görmüyorum birisi) ile maliyet paylaşabilirsiniz Dolayısıyla, eğer makul bir fiyat için büyük bir şantiye almak mümkün olabilir.

2. Bir yamaç, dar, ya da in-dolgu özelliği – adlandırılan bir sorun, çok düşünün. Genellikle, çok sayıda bu tür diğerleri gibi arzu değil, bu yüzden çok daha düşük bir fiyat için olduğu kadar çabuk ve sık sık gitmek satmıyoruz. Doğru planı ve yetenekli yüklenici ile, ancak, potansiyel olarak zor bir sürü yeni ev için mükemmel olabilir.

3. Eğer bir rıhtım alanında olması gerekiyorsa yerine okyanus veya göl özelliği bir kanal ya da bay yeri seçin. Bu seçenekler genellikle daha az pahalı ama hala su erişilebilir. Ayrıca, onlar fırtınalı havalara karşı büyük bir koruma sağlar.

4. Düşük bakım inşaat malzemeleri al – vinil siding ve metal çatı, örneğin. Onlar kurulum az biraz daha pahalı olsa bile sen, onarmaya, değiştirmeye veya yeniden boyamak zorunda olmayacak gibi, onlar uzun vadede kendileri için ödeyecek.

5. Yıkım sahalarında kurtarılan malzemeleri toplayın. Eski barnwood, kullanılan tuğla ve farklı ahşap kapılar fahiş maliyet olmadan bir ev için ucuz karakteri ekleyin. Birçok kez sürece onları uzağa çekmek için istekli konum olarak, hiçbir ücret ödemeden malzemeleri olabilir. Sadece bina yıkılmış sahibi ile ilk kontrol ediniz.

6. Sadece gerçekten onsuz yapamayacağınız şeyleri savurganlık. Ancak, yapısal bileşen veya kapı ve pencereler eksik etmeyin – Evinizin emniyet ve güvenlik için, size bu alanlarda gelemez iyi satın almak isteyeceksiniz.

7. Semtin inşaa etmeyin. Kendi alanında herhangi bir diğerinden daha iyi ve daha büyük bir ev satış adil bir fiyat komuta değildir. Bunun yerine, değerlendirme etrafında düşük fiyatlı evler ile renklendirilir.

8. Ev size (ve için ödüyoruz) için ne sordu alıyorsanız sağlamak için inşa ediliyor gibi inşaat ödenekleri izleyin. Bu dekoratif ayrıntıları yanı sıra yapısal unsurları içerir. Sizin ve oluşturucu bir anlaşmaya varılmadığı takdirde, örneğin, izolasyon belirli bir marka yüklü olacağını, daha az marka kabul etmiyoruz – en azından bir maliyet düzeltmesi olmadan.

9. Yalnızca yetkili bir genel müteahhit kullanın. Iyi nitelikli yüklenici deneyimi ev inşa süreci için çok değerlidir. Muhtemelen iş deneyimi yıl olmadan almak için umut olamaz şey – Buna ek olarak, deneyimli profesyoneller tedarikçiler ve taşeronlar ile ilişkiler kurduk.

10. Arazi hazırlığı ücretleri önlemek için deneyin -, kir, sınıflandırma-fill çekme ağaçları temizleyerek, kaya patlatma. Bu işlemler pahalı ve yarasa kapalı yapılanma takvimi doğru zamanı ekleyin. Ödeyebileceğinizden iyi site seçin ve sonra, bu siteye uygun veya daha iyi sitesine uyacak şekilde modifiye edilebilir bir plan seçin.

11. Değişiklik siparişleri kaçının – kaçınılmaz inşa sürecinin ortasında meydana malzemeleri veya planlarda değişiklikler. Değişiklik siparişlerini daha fazla para mal kalmıyor, bunlar önemli bir zaman ve inşa süreci için hayal kırıklığı ekleyin. Tam bir çığır önce ne istediğinizi karar verin – ve sonra ona sopa.

12. 32 metre veya daha az evinizin derinliği tutun. O ve çatı makasları daha hiç toplam bina maliyetinin önemli dolara ekleyebileceğiniz, özel olarak tasarlanmış gerekebilir. Eğer yeterli araziye sahip ve daha büyük bir ev istiyorsanız, genişlik veya ek hikayeler eklemeyi düşünün.

13. Gerçekten seramik veya parke döşeme istiyorum ama şu anda bunu göze alamaz düşünüyorsanız, vinil döşeme düşünün. Vinil iyi underlayment yapar ve fayans veya ahşap daha sonraki bir tarihte sağ üstüne monte edilebilir.

14. Özel çizilmiş planların üzerinde bir stok planı seçin. Toplam maliyet tasarrufu büyük ve muhtemelen tam olarak istediğiniz şeyi elde etmek için stok planı özelleştirebilirsiniz.

15. Eğer gerçekten bir üç arabalık garaj ihtiyacınız var mı? Tavan boşluğu, bir merdiven boşluğu altında boşluk veya yedek yatak odası – Sadece iki araç var ve depolama alanı için ekstra defne sayıyorsanız, sıra sadece çalışacak evin diğer alanları düşünün. Ya da büyük bir garaj inşa daha ucuz bir bahçe kulübe, koymak.