Ev Villa Projeleri
Müstakil Ev Villa Projeleri Planları

sermimar@sermimar.net

Ev Villa Yaptırırken Mortgage Kredisi Kullanmak

Arazi için bir, daimi finansmanı için yapım aşaması için, diğeri: yeni bir ev bir ev inşa etmek, çünkü mevcut ev bir konvansiyonel ipotek yaptırmayı farklı oluşturmak için para bulma, aslında üç kredi ihtiyacı inşa sonra ev.

Birçok kredi iki veya hatta tek bir kredi içine bu üç kredi birleştirmek Ama süreç gibi gözükse de gezinmek için yaklaşık olarak zor değil. Burada başlamak için süreci hakkında bazı temel bilgiler şunlardır:

Arazi Satın Alma: genellikle temerrüt durumunda satmak zor olabilir çünkü çoğu kredi ham arazi üzerinde borç konusunda dikkatliler. Yüzde 20 veya daha fazla – – yüksek faiz oranı ile borç verecek olanlar büyük bir aşağı ödeme isteyebilirsiniz. Eğer bu, nakit ödemek iyi olabilir.

Ev Bina: inşa etmek için, tüm kredi yoluyla mevcut olmayan bir yapı kredisi, gerekir. Onlar inşaatı için kredi değerlendireceğiz önce yapmak olanlar planları ve teknik özellikleri, uygun izin ve lisanslı bir gümrüklü yüklenici gerektirecektir. Kredi Bu tür yapmak için yüklenici inşaat tamamlandıktan her aşaması olarak paranın toplam miktarı üzerine çekiyor sağlar. Borç veren çalışmalar yapılmış olmasını sağlamak için özelliği incelemek isteyebilirsiniz.

Kalıcı finansman: ev tamamlandığında, inşaat finansmanı biter – bu da kredi kapalı ödenmelidir demektir. Genellikle, bu kalıcı bir kredi, herhangi bir taşınmaz yeniden finanse edilir aynı şekilde sahip olur.

Bu üç kredilerin her biri ayrı ayrı gerçekleştirilir zaman, üç kapanması ve görevlisi kapanış masrafları, mahkeme masrafları, vergi ve tüm vardır. Birlikte kredilerin tamamını veya en az iki bağlar Kombinasyon finansman, bu maliyetler ve kırtasiyecilik en aza indirir.

Bir benzersiz yaklaşım bütün bir paket halinde bir rollover ev arsa, inşaat satın almak için para veren kredi, ve kalıcı finansman vardır. Bunu sadece bir kez hak ve kapanış maliyetlerinin sadece bir set ödemeniz gerekiyor. Yoksa zaten arazi satın veya bunun için para ödemek niyetinde ettiyseniz, arada sadece inşaat ve kalıcı krediler bağlamak mümkün olabilir. Bazı durumlarda, bir inşaat-to-kalıcı kredi için peşinat olarak arazi özkaynak kullanmak mümkün olabilir.

Her borç kalıcı kredileri inşaat kendi yaklaşımı farklıdır. Iyi fiyatları ve en uygun kredi planı almak için, çevresinde alışveriş ve karşılaştırın. Web değişik seçeneklerden bazıları soruşturma başlatmak ve size bekleyebilirsiniz açısından ne tür bir fikir almak için iyi bir yerdir.